Counter-Strike: Global Offensive - instalacja złośliwego oprogramowania przez fragi

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.07.2017, 10:07


Kategorie: Aktualności

Counter-Strike: Global Offensive - Montaż złośliwego oprogramowania Z powodu fragi - obrazek #1

Jak donosi Obróbka serwisu oneupsecurity.com (dzięki, sekurak), gry korzystające z silnika Source, Zatem np. dziwacznie popularne Counter-Strike: Global Offensive Azaliż Team Fortress 2, pozwalały na zdalne podstawy na komputerze użytkownika złośliwego oprogramowania. Wszyściuteńko Poprzez narzędzia SDK zawierające lukę w buffer overflow (przepełnienie bufora). Pozwalała ona na podmienienie oryginalnego pliku ragdoll na spreparowany model. Oznacza to, że grając na niestandardowej mapie Czyż podejrzanym serwerze, można było narazić się na atak, np. zostając zastrzelonym. Valve na szczęście zareagowało Dużo Wartko i już jakiś Data temu zaktualizowało swoje produkcje, Lecz jeżeli gracie w tytuły tej firmy, to czujcie się ostrzeżeni.


Grając w gry Valve, lepiej utrzymywać się U życiu / Fot.: One Up Security. - Counter-Strike: Global Offensive - Instalowanie złośliwego oprogramowania Na skutek fragi - wiadomość - 2017-07-24
Grając w gry Valve, lepiej utrzymywać się Beretem rzucić życiu / Fot.: One Up Security.


Tagi: gry na świecie CS:GO / Counter-Strike: Global Offensive hakerzy Source Engine Team Fortress 2 Valve Software wirusy PC
Zostaw komentarz: