Dystrybucja cyfrowa na weekend 22-23 lipca (m.in. XCOM 2, Battlefield 1, Mirror's Edge Catalyst)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.07.2017, 09:07


Kategorie: Newsy

Rozpoczął się Nadchodzący weekend, więc Odkąd Typowo przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej, Byle przygotować dla Was Rozrachunek najciekawszych naszym zdaniem okazji. Ewidencja obejmuje promocje w sklepach Steam, GamersGate, UbiShop, GreenManGaming, GOG.com, CDP.pl, Muve, Dom towarowy GRY-OnLine i innych. Tym Zespołowo polecamy zajrzeć W stronę sklepu Origin, gdzie trwa wyprzedaż gier akcji. UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, (podczas) gdy je oglądasz). Ceny również mogą oddać się zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, Żeby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).


Battlefield 1 w promocji w sklepie Origin. - Dowóz cyfrowa na Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( 22-23 lipca (m.in. XCOM 2, Battlefield 1, Mirror's Edge Catalyst) - wiadomość - 2017-07-22
Battlefield 1 w promocji w sklepie Origin.

Pojedyncze tytuły

Pakiety

Zapłać ile chcesz

Wyprzedaże, promocje i inne


Tagi: gry na świecie Dystrybucja cyfrowa na weekend promocje cyfrowe PC PC
Zostaw komentarz: