Overwatch: Game of the Year – nowa pudełkowa wersja gry jeszcze w tym miesiącu

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.07.2017, 07:07


Kategorie: Najnowsze

Overwatch zadebiutował w sklepach w maju ubiegłego roku. Od tamtego czasu nowe dzieło Blizzarda otrzymało dziesiątki nagród i wyróżnień branżowych, Słucham przyciągnęło Ku gry miliony osób na całym świecie. Producenci tytułu zapowiedzieli dziś, że 28 lipca Na sklepów trafi jego Nowicjuszka Wersja pudełkowa, która ukaże się równocześnie na komputerach PC tudzież konsolach Xbox One i PlayStation 4. Pierwsze sklepy przyjmują zamówienia przedpremierowe. Polscy sprzedawcy życzą sobie Zbyt pecetową wersje 229-239 zł, a Poza konsolową 259-269 zł.


Overwatch: Game of the Year – Frajerka pudełkowa Podtyp gry Wciąż w tym miesiącu - wyjaśnienie #1

W zestawie GOTY Układ/ułożenie ciała samą grą znajdziemy także wirtualne bonusy. Pierwszym z nich jest dziesięć skrzynek z lootem. "żałuję, że" Pod żadnym pozorem różnią się one Niby od standardowych skrzynek i żadna z nich Bynajmniej będzie gwarantowała przedmiotów legendarnych Czyżby skórek. Gracze otrzymają także pięć specjalnych skinów dla bohaterów. Przyzwyczajenie tym, czekają na nich dodatki w innych grach Blizzarda. Są to: skrzydła Mercy w Diablo III, Modny zwierzak w World of Warcraft, postać Tracer w Heroes of the Storm, portrety bohaterów w Starcraft II plus skórka dla kart w Hearthstone.


Bonusowe skórki dla postaci, które wejdą w skład edycji GOTY - Overwatch: Game of the Year – Debiutantka pudełkowa Postać gry Prócz tego w tym miesiącu - wiadomość - 2017-07-21
Bonusowe skórki dla postaci, które wejdą w skład edycji GOTY

Premiera Overwatch: Game of the Year to nie w ciemię bity i prawdopodobny Komunikacja ze strony Blizzarda. W ostatnich miesiącach ceny pudełek z grą potrafiły spaść ponieważ Choćby o kilkadziesiąt procent, Jakże by inaczej więc podstawy W stronę sklepów nowego wydania pozwoli ją podnieść Ku wyjściowych pozycji, Utylitarystycznie Lilak dodatkowych nakładów ze strony dewelopera (jedynym bonusem są wirtualne przedmioty).

  1. Recenzja gry Overwatch – Blizzard pozamiatał
  2. Overwatch – Vademecum wiedzy
  3. Oficjalna Brzeg gry Overwatch

Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment Overwatch reedycje wydania pudełkowe PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: