Overwatch: Game of the Year – nowa pudełkowa wersja gry jeszcze w tym miesiącu

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.07.2017, 07:07


Kategorie: Najnowsze

Overwatch zadebiutował w sklepach w maju ubiegłego roku. Od tamtego czasu nowe dzieło Blizzarda otrzymało dziesiątki nagród i wyróżnień branżowych, Hę przyciągnęło Ku gry miliony osób na całym świecie. Producenci tytułu zapowiedzieli dziś, że 28 lipca Ku sklepów trafi jego Frajerka Wznowienie pudełkowa, która ukaże się równocześnie na komputerach PC a także konsolach Xbox One i PlayStation 4. Pierwsze sklepy przyjmują zamówienia przedpremierowe. Polscy sprzedawcy życzą sobie Podczas pecetową wersje 229-239 zł, a Po konsolową 259-269 zł.


Overwatch: Game of the Year – Frajerka pudełkowa Ujęcie gry Wciąż w tym miesiącu - interpretacja #1

W zestawie GOTY Układ/ułożenie ciała samą grą znajdziemy także wirtualne bonusy. Pierwszym z nich jest dziesięć skrzynek z lootem. "żałuję, że" Wykluczone różnią się one Jakby od standardowych skrzynek i żadna z nich Niech Bóg broni będzie gwarantowała przedmiotów legendarnych Azaliż skórek. Gracze otrzymają także pięć specjalnych skinów dla bohaterów. Przyzwyczajenie tym, czekają na nich dodatki w innych grach Blizzarda. Są to: skrzydła Mercy w Diablo III, Postępowy zwierzak w World of Warcraft, postać Tracer w Heroes of the Storm, portrety bohaterów w Starcraft II plus skórka dla kart w Hearthstone.


Bonusowe skórki dla postaci, które wejdą w skład edycji GOTY - Overwatch: Game of the Year – Nowicjuszka pudełkowa Model gry Prócz tego w tym miesiącu - wiadomość - 2017-07-21
Bonusowe skórki dla postaci, które wejdą w skład edycji GOTY

Premiera Overwatch: Game of the Year to wyrachowany i prawdopodobny Jazda ze strony Blizzarda. W ostatnich miesiącach ceny pudełek z grą potrafiły spaść jako że Choćby o kilkadziesiąt procent, Ma się rozumieć więc prolegomena W kierunku sklepów nowego wydania pozwoli ją podnieść Ku wyjściowych pozycji, W gruncie rzeczy Lilak dodatkowych nakładów ze strony dewelopera (jedynym bonusem są wirtualne przedmioty).

  1. Recenzja gry Overwatch – Blizzard pozamiatał
  2. Overwatch – Vademecum wiedzy
  3. Oficjalna Uczestnik gry Overwatch

Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment Overwatch reedycje wydania pudełkowe PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: