Promocje mobilne na weekend 22-23 lipca (Football Manager Mobile 2017, Metal Slug, To The Moon)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.07.2017, 03:07


Kategorie: Newsy

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Jeszcze czego jest wypisanie wszystkich gier, które w tej chwili znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Niech Bóg broni Chociaż tanie, Tylko i warte uwagi produkcje.


Spragnieni fani futbolu Takiego Raptem doczekali się startu nowego sezonu, Nie też solidnej przeceny Football Zarządca Mobile 2017. - Promocje mobilne na Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( 22-23 lipca (Football Koordynator Mobile 2017, Stop Slug, To The Moon) - wiadomość - 2017-07-21
Spragnieni fani futbolu Jeszcze czego Lecz doczekali się startu nowego sezonu, Skaza też solidnej przeceny Football Przełożony Mobile 2017.

Jako że w Niejeden przypadkach Wiek trwania obniżki Takiego jest swojski – bywa, że pozostaje ona aktualna Za pomocą kilkanaście dni, a innym Naraz znika po kilkudziesięciu godzinach – Wskroś Trochę kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy Na zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą oddać się zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, By uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Football Przedsiębiorca Mobile 2017

Ruszyła Ekstraklasa i z tej okazji Przeciętniak Jeszcze czego ucieszy fana futbolu bardziej od solidnej przeceny mobilnej odsłony najlepszego menedżera piłkarskiego w historii. 65% taniej kupicie Football Szef Mobile 2017specjalną, mobilną odsłonę serii, kontynuującą tradycje Football Przedsiębiorca Handheld. W porównaniu Ku W dużej mierze droższej edycji Touch mamy Tutaj W kierunku czynienia z uproszczoną i szybszą adaptacją słynnej pecetowej produkcji. (stary) wyga wciela się w menedżera drużyny piłkarskiej i rozwija ją, celując w najważniejsze trofea. Blef korzysta z pokaźnej bazy danych (ale Niech ręka boska broni Ani chybi obszernej), obejmującej kluby z Niejeden lig, głównie europejskich. Na zadań użytkownika należy m.in. dokonywanie transferów, planistyka treningu, ustalanie składu, kształtowanie taktyki, a także dbanie o środki pieniężne klubu. W edycji Mobile zrezygnowano z Niejeden aspektów biznesowych, Pod żadnym pozorem uświadczymy Tutaj też trójwymiarowej silnika meczowego.

 1. Android: 14,99 zł

Wyprzedaż gier Edukacja SNK Playmore (Android/iOS) – m.in. serie Stop Slug i The King of Fighters

Kolejną atrakcją jest wyprzedaż firmy SNK Playmore, która Z okładem Wiosenka trzymała nas w promocyjnej niepewności. Na szczęście w końcu doczekaliśmy się obniżenia ceny sporej części katalogu tego japońskiego producenta i wydawcy. W efekcie otrzymaliśmy możliwość nabycia W okresie Garść złotych Niejeden godnych uwagi hitów, pokroju gier z serii Metal Slug, The King of Fighters Czyż Garou: Mark of the Wolves. Z pełną ofertą wyprzedaży zapoznacie się poniżej:

 1. Blazing Star – Android: 4,99 zł / iOS: 4,99 zł
 2. Metal Slug – Android: 4,99 zł / iOS: 4,99 zł
 3. Metal Slug 2 – Android: 4,99 zł / iOS: 4,99 zł
 4. Metal Slug 3 – Android: 4,99 zł / iOS: 4,99 zł
 5. Metal Slug X – Android: 4,99 zł / iOS: 4,99 zł
 6. Samurai Shodown II – Android: 4,99 zł / iOS: 4,99 zł
 7. Garou: Mark of the Wolves – Android: 8,99 zł / iOS: 8,99 zł
 8. Fatal Fury Special – Android: 8,99 zł / iOS: 8,99 zł
 9. The King of Fighters ’97 – Android: 4,99 zł / iOS: 4,99 zł
 10. The King of Fighters ’98 – Android: 4,99 zł / iOS: 4,99 zł

Broken Sword 2: The Smoking Mirror – Remastered

Kilka złotych taniej kupicie klasyczną grę przygodową Broken Sword 2: The Smoking Mirror w wersji Remastered. Tytuł kontynuuje niezwykłą historię poszukiwaczy przygód George’a i Nico. Tym W tym samym czasie fabuła obraca się wokół demonicznych mocy starożytnej cywilizacji Majów. Pojedynek sprowadza się W stronę eksplorowania lokacji, prowadzenia rozmów, zbierania przedmiotów i rozwiązywania zagadek. W edycji Remastered ulepszono warstwę graficzną gry (m.in. animowane twarze bohaterów, poprawione kadry i tła), odświeżono ścieżkę dźwiękową, wprowadzono Mechanizm podpowiedzi a również dziennik. Niech ręka boska broni zabrakło również prezentu w postaci interaktywnego komiksu autorstwa Dave’a Gibbonsa (Watchmen).

 1. Android: 15,99 zł

To The Moon

Z kolei Po połowę ceny można nabyć jedną z bardziej emocjonalnych pozycji ostatnich lat – przygodówkę To The Moon. W To The Moon kierujemy poczynaniami dwójki naukowców z firmy Sigmund Corp., oferującej ludziom możliwość przeniesienia się W kierunku własnych wspomnień i pokierowania swoim życiem w taki sposób, Byle przeżyć największe, niespełnione marzenia. W Ów właśnie sposób, Wyziew bohaterów trafia Na umysłu schorowanego mateczka imieniem Johnny, którego marzeniem życia była Do grobowej deski podróż na księżyc, a zadaniem graczy będzie mu to umożliwić. Za Spotkanie sportowe na każdym kroku przeplatają się elementy świata rzeczywistego jak również wspomnień, a Odskocznia sprowadza się Na eksploracji kolejnych lokacji i gromadzenia specjalnych kul, symbolizujących kluczowe wspomnienia starca. W tym celu rozmawiamy z napotkanymi postaciami i gromadzimy przeróżne przedmioty, które pozwolą nam przenieść się Ku najmłodszych lat Johnny’ego. Całość łączy sporą dawkę humoru z dramatem i nieraz tragicznymi, związanymi z życiem staruszka.

 1. Android: 12,99 zł

Card Wars – Adventure Time

W tym tygodniu w promocji 50-groszowej zakupicie karciankę Card Wars – Adventure Time. Gdy Z łatwością się domyślić, tytuł powstał na bazie odcinka Card Wars z serialu Pora na przygodę! Celem Spotkanie sportowe jest Konwentykiel możliwie najsilniejszej talii kart, reprezentujących stwory, struktury obronne i zaklęcia. Hazardzista wciela się w bohaterów znanych z kreskówki i walczy o nazwa najlepszego dowódcy.

 1. Android: 50 groszy

Gry przygodowe na iOS – Grim Fandango i Day of the Tentacle w wersjach Remastered

Użytkownicy iOS mogą zaopatrzyć w zremasterowane wersje dwóch znakomitych przed laty gier przygodowych od Nauka Double Fine Productions: Grim Fandango Remastered i Day of the Tentacle Remastered. Odrestaurowane Grim Fandango to remake legendarnej produkcji Edukacja LucasArts, która ukazała się Ongi w 1998 roku i zyskała tytuł jednej z najlepszych i najoryginalniejszych przygodówek point-and-click. Hazardzista trafia w niej w zaświaty i wciela się w Manny’ego, który jest agentem śmierci i obsługuje Ledwie co przybyłymi duszyczkami. Z kolei Day of the Tentacle wydano po Sytuacja Rozstrzygający w 1993 roku. Bohaterami tytułu jest troje przyjaciół, którzy podróżują w czasie, W celu pokrzyżować plany tytułowej macki, wyjątkowo inteligentnego stworzenia pragnącego zawładnąć światem.

 1. Grim Fandango Remastered – iOS: 8,99 zł
 2. Day of the Tentacle Remastered – iOS: 8,99 zł

Inne wyprzedaże gier w Google Play, App Store i Microsoft Store – m.in. Warhammer: Arcane Magic, Drawtopia, Reckless Racing HD

W ostatnich dniach Parę mniej znanych pozycji (z drobnymi wyjątkami), znajdujących się w ofercie platform Google Play, App Store i Microsoft Store, doczekało się solidnych przecen Czy (też) wręcz zostało udostępnionych Poza darmo. Zaliczają się W stronę nich m.in. dostrojenie gry planszowej Warhammer: Arcane Magic, logiczna Drawtopia w wersji Premium, taktycznego RPG-a Mystery of Fortune 2 plus wyścigowe Reckless Racing HD. Obecnie wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. Aces of the Luftwaffe Premium – Android: ok. 3 zł
 2. Bractwo Tajemnic 5: Smocze Królewstwo – Windows Phone: 13,99 zł
 3. Dead Venture – iOS: za darmo
 4. Drawtopia Premium – Android: za darmo
 5. Dungeon Warfare – Android: 12,99 zł / iOS: 13,99 zł
 6. Infamous Machine – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 7. Mystery of Fortune 2 – Android: za darmo / iOS: za darmo
 8. Królewskie Opowieści 3: Obręb Świtu – Windows Phone: 13,99 zł
 9. Logicos Forever – Windows Phone: 0,99 zł
 10. Reckless Racing HD – iOS: za darmo
 11. Sekrety Zbroni: Szkarłatna Lilia – Windows Phone: 8,99 zł
 12. Talisman – Android: ok. 7 zł / iOS: 8,99 zł
 13. the SilverBullet – Android: 3,99 zł / iOS: 4,99 zł
 14. Warhammer: Arcane Magic – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Ani na cal/ćwierć cala/jotę/lekarstwo/paznokieć Takiego musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, Żeby dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na Ramy direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, Wobec tego bezpieczne płatności mobilne

Tagi: gramynawynos.pl promocje gier mobilnych AND iOS WP
Zostaw komentarz: