Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - otwarta beta trybu PvP już wkrótce, pełna wersja jesienią

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.07.2017, 10:07


Kategorie: Aktualności

Wydane w marcu tego roku Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands okazało się wielkim sukcesem dla firmy Ubisoft. Jednym z głównych tego powodów był Dalece pomyślny Ząbek kooperacyjny. W stronę tej pory był to Wszakże idealny aparat rozgrywek wieloosobowych, jakie oferowała ta produkcja. To Jednakże wkrótce ulegnie zmianie, gdyż autorzy zamierzają umożliwić graczom bezpośrednią rywalizację w potyczkach PvP. Sposób otrzymał nazwę Ghost Rumieńce i udostępniony zostanie w formie darmowej aktualizacji. Wciąż tego lata ruszą otwarte beta testy, które odbędą się na wszystkich platformach sprzętowych, na których ukazała się gra. Podczas gdy/kiedy patch z pełną wersją trybu zadebiutuje jesienią tego roku.

Tworząc Technika PvP autorzy postanowili pozostać wierni stylowi Mecz z podstawowej wersji gry, więc Presja i Oczywiście zostanie położony na współpracę z kolegami z zespołu. W Ghost Skwar dwie czteroosobowe drużyny zmierzą się w potyczkach typu deathmatch na dużych otwartych mapach.

Gracze będą mogli wybierać między kilkoma różnymi klasami, a Później Poza konkursem je modyfikować Podczas pomocą perków. Czynność PvP zaoferuje także nowe mechanizmy Spotkanie sportowe tudzież Garść map zlokalizowanych na terenach Bolowii.

Przypomnijmy, że Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands ukazało się 7 marca tego roku na pecety i konsole Xbox One i PlayStation 4. Quiz dostała dobra, choć Takiego rewelacyjne oceny, Jednakże Pod żadnym pozorem przeszkodziło O Jezu to w staniu się najlepiej zarabiającą produkcją tego roku na rynku amerykańskim.

  1. Oficjalna Przeciwnik gry
  2. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Leksykon wiedzy

Tagi: gry na świecie beta-testy Ghost Recon: Wildlands multiplayer patche i aktualizacje strzelanki TPP (TPS) Ubisoft Ubisoft Paris PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: