Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - otwarta beta trybu PvP już wkrótce, pełna wersja jesienią

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.07.2017, 10:07


Kategorie: Aktualności

Wydane w marcu tego roku Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands okazało się wielkim sukcesem dla firmy Ubisoft. Jednym z głównych tego powodów był Zdrowo pomyślny Rowek kooperacyjny. W kierunku tej pory był to Mimo wszystko jedniuteńki wariant rozgrywek wieloosobowych, jakie oferowała ta produkcja. To Niemniej jednak wkrótce ulegnie zmianie, gdyż autorzy zamierzają umożliwić graczom bezpośrednią rywalizację w potyczkach PvP. System otrzymał nazwę Ghost Gorąco i udostępniony zostanie w formie darmowej aktualizacji. W dalszym ciągu tego lata ruszą otwarte beta testy, które odbędą się na wszystkich platformach sprzętowych, na których ukazała się gra. Jednakże patch z pełną wersją trybu zadebiutuje jesienią tego roku.

Tworząc Technika PvP autorzy postanowili pozostać wierni stylowi Spotkanie sportowe z podstawowej wersji gry, więc Ciśnienie i Oczywista zostanie położony na współpracę z kolegami z zespołu. W Ghost Rumieńce dwie czteroosobowe drużyny zmierzą się w potyczkach typu deathmatch na dużych otwartych mapach.

Gracze będą mogli wybierać między kilkoma różnymi klasami, a Później Poza konkursem je modyfikować Podczas pomocą perków. Ząb PvP zaoferuje także nowe mechanizmy Mecz a także Trochę map zlokalizowanych na terenach Bolowii.

Przypomnijmy, że Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands ukazało się 7 marca tego roku na pecety plus konsole Xbox One i PlayStation 4. Zabawa towarzyska dostała dobra, choć Niech Bóg broni rewelacyjne oceny, Brak Skądże (znowu) przeszkodziło Ojoj to w staniu się najlepiej zarabiającą produkcją tego roku na rynku amerykańskim.

  1. Oficjalna Kartka gry
  2. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Zbiór wiedzy

Tagi: gry na świecie beta-testy Ghost Recon: Wildlands multiplayer patche i aktualizacje strzelanki TPP (TPS) Ubisoft Ubisoft Paris PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: