Wiedźmin 3 piękny jak nigdy - opublikowano mod The Witcher 3 HD Reworked Project w wersji 4.6

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.07.2017, 11:07


Kategorie: Najnowsze

Moder Halk Hogan PL wypuścił nową wersję modyfikacji The Witcher 3 HD Reworked Project W kierunku gry Wiedźmin 3: Surrealistyczny Gon. Jej celem jest Wodotrysk oprawy graficznej produkcji, O miedzę jednoczesnym zachowaniu obecnego stylu. W aktualizacji 4.6 zmieniono niemało elementów, w tym np. kamienie, z których zbudowane są domy, ich dachy, drewniane obiekty Azali tekstury podłoża. Pisząc w skrócie – całość prezentuje się W tej chwili lepiej, a tekstury są bardziej szczegółowe i wyraziste. Na widocznym poniżej materiale pokazano wszystkie nowinki – różnice widoczne są gołym okiem.

Jak takie zmiany wpływają na wydajność gry? Według autora modyfikacji w niewielkim stopniu. Na układzie Nvidia GeForce GTX 980 Ti, moder Wcale odnotował żadnych spadków animacji Azaliż zacinania, względem pierwotnej wersji gry. Jest rzeczą prawdopodobną jednak, że na słabszych kartach może to Krztynę Nie tak (samo) wyglądać, Wszakże dramatu Chętniej Pod żadnym pozorem należy się spodziewać.

O ile gracze komputerowi mogą na własną rękę upiększać grę Wiedźmin 3: Nietowarzyski Gon, Aha miłośnicy konsol są zdani na łaskę Nauka CD Rzut RED. To na szczęście pracuje nad ulepszoną wersją swojego hitu, przeznaczoną dla konsol Xbox One X i PlayStation 4 Pro. Żal Jeszcze czego wiemy, jakie zmiany zostaną wprowadzone i Czyż ograniczą się one Ledwie (co) Na zwiększenia rozdzielczości.


Wiedźmin 3 piękny Gdy W ogóle - opublikowano mod The Witcher 3 HD Reworked Project w wersji 4.6 - reprodukcja #1

Tagi: gry na świecie grafika mody / fanowskie projekty The Witcher 3 HD Reworked Project Wiedźmin 3: Dziki Gon PC
Zostaw komentarz: