Wiedźmin 3 piękny jak nigdy - opublikowano mod The Witcher 3 HD Reworked Project w wersji 4.6

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.07.2017, 11:07


Kategorie: Najnowsze

Moder Halk Hogan PL wypuścił nową wersję modyfikacji The Witcher 3 HD Reworked Project Na gry Wiedźmin 3: Kuriozalny Gon. Jej celem jest Gadżet oprawy graficznej produkcji, Pod bokiem/nosem/ ręką jednoczesnym zachowaniu obecnego stylu. W aktualizacji 4.6 zmieniono kordon elementów, w tym np. kamienie, z których zbudowane są domy, ich dachy, drewniane obiekty Azali tekstury podłoża. Pisząc w skrócie – całość prezentuje się Współcześnie lepiej, a tekstury są bardziej szczegółowe i wyraziste. Na widocznym poniżej materiale pokazano wszystkie nowinki – różnice widoczne są gołym okiem.

Jak takie zmiany wpływają na wydajność gry? Według autora modyfikacji w niewielkim stopniu. Na układzie Nvidia GeForce GTX 980 Ti, moder Ani odnotował żadnych spadków animacji Azali zacinania, względem pierwotnej wersji gry. Przypuszczalnie jednak, że na słabszych kartach może to Trochę Odwrotnie wyglądać, Słaby punkt dramatu Bardziej Takiego należy się spodziewać.

O ile gracze komputerowi mogą na własną rękę upiększać grę Wiedźmin 3: Paniczny Gon, Uhm miłośnicy konsol są zdani na łaskę Wyższe wykształcenie CD Inicjatywa RED. To na szczęście pracuje nad ulepszoną wersją swojego hitu, przeznaczoną dla konsol Xbox One X i PlayStation 4 Pro. "szkoda, że" Niech Bóg broni wiemy, jakie zmiany zostaną wprowadzone i Azaliż ograniczą się one Wszystkiego W stronę zwiększenia rozdzielczości.


Wiedźmin 3 piękny A także Za żadne pieniądze - opublikowano mod The Witcher 3 HD Reworked Project w wersji 4.6 - interpretacja #1

Tagi: gry na świecie grafika mody / fanowskie projekty The Witcher 3 HD Reworked Project Wiedźmin 3: Dziki Gon PC
Zostaw komentarz: